Wielu z Was pewnie zauważyło zmiany na naszej stronie.

Od kilku tygodni prezentujemy Wam nową wersję naszego portalu. Nie wszystko jeszcze jest ukończone - liczymy zatem na wyrozumiałość.

Od początku naszego funkcjonowania robimy wszystko by kibice Lechii byli godnie reprezentowani w wirtualnym świecie. Internet się zmienia, zatem i my musimy nadążać za potrzebami czytelników.

Dzisiaj pragniemy poinformować Was o uruchomieniu logowania społecznościowego (Facebook). Od teraz by skomentować, pobrać tapetę lub zdjęcie z galerii nie musicie logować się na konto Lechia.net (choć gorąco do tego zachęcamy). Wystarczy kliknąć "Zaloguj z Facebookiem" by szybko zalogować się na naszą stronę przy użyciu danych z FB.

Zaloguj się

fb

Sukcesywnie będziemy informować Was o wszelkich nowościach i zmianach. Mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu bo to dla Was tworzymy portal.

Jeżeli zatem coś Was irytuje, coś nie działa, znaleźliście jakiś błąd - piszcie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zdajemy sobie sprawę, że wiele pracy jeszcze przed nami.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora