Serwis Lechia.net to nie tylko świeże newsy to także bogata kopalnia wiedzy o Lechii Gdańsk.

Dzięki materiałom jakie trafiły ostatnio do naszej redakcji mogliśmy powiększyć znacznie kolekcję zgromadzonych przez nas biletów.

Na chwilę obecną udało nam się skatalogować 803 bilety i karnety, jednakże wyznając regułę "Lechia Jest Wszędzie" wiemy, że stale będzie się ona powiększała.

Podstrona z kolekcją biletów

Dział ten poświęcony jest biletom i karnetom z meczów gdańskiej Lechii, a także z meczów związanych z kibicami gdańskiej Lechii (Reprezentacja, mecze zgód).

Dziękujemy wszystkim za udostępnione zbiory. Jeżeli znalazłeś błąd lub posiadasz inne (a jeszcze wiele nam brakuje), prosimy o kontakt celem uzupełnienia naszego archiwum [ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ]

Kolekcjonujesz bilety z meczów Lechii? Podyskutuj o tym na Forum.Lechia.net, może dzięki tej dyskusji uda się powiększyć naszą kolekcję o kolejne braki.
Wątek na forum: "Bilety z meczów Lechii Gdańsk"

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora