Stadiony zamknięte dla kibiców utrudniają nam prace nad rozbudową kolekcji biletów o nowe pozycje. Niestety, powoli klasyczne bilety odchodzą w zapomnienie. Na to nie mamy wpływu, ale wspólnie z Waszą pomocą możemy pokazać historię Lechii za pomocą kolekcji biletów historycznych, którą od lat rozbudowujemy na naszej stronie. 

Aktualnie, dzięki wsparciu kilku kolekcjonerów, udało nam się zgromadzić na stronie równo 1400 biletów i karnetów z meczów Lechii Gdańsk lub meczów zgodowych, czy reprezentacji gdzie obecni byli kibice Lechii.

Ostatnie 40 lat mamy już bardzo dobrze udokumentowane, a dotarcie do tych najcenniejszych, czyli biletów z lat 1945-1980 będzie bardzo ciężkie.

I tutaj jak zwykle liczymy na Was!

Wasi rodzice, dziadkowie, czy sąsiedzi byli kibicami Lechii, zanim wielu z Was przyszło na świat. Pytajcie, rozmawiajcie. Może mają po szafach strychach, piwnicach pochowane zeszyty, kartony z pamiątkami z czasów gdy kibicowali Lechii.

Liczymy na Waszą pomoc!

1971.06.20.lechpoznan lechia

 

1972.11.05.lechia gorniksosnowiec

 

1984.08.19.lechia lks lodz b

 

1988.08.13.resovia lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora