Dla Jarosława Kubickiego poniedziałkowe starcie z Zagłębiem Lubin było setnym oficjalnym występem w biało-zielonej koszulce. Pomocnik Lechii jubileusz uświetnił asystą przy trzeciej bramce dla Lechii.

Jarosław Kubicki jest wychowankiem Zagłębia Lubin. W Lechii Gdańsk występuje od 2018 roku i w tym czasie wywalczył Puchar oraz Superpuchar Polski. Z biało-zielonymi wystąpił także w eliminacjach do Ligi Europy w 2019 roku. W poniedziałek zaliczył setne spotkanie w barwach gdańskiego klubu. W swoich dotychczasowych meczach jako zawodnik Lechii, Kubicki zdobył sześć bramek i zanotował dwanaście asyst.

W ostatnim czasie pomocnik Lechii zmagał się z lekkim urazem, co sprawiło, że wielkanocne spotkanie przeciwko „Miedziowym” zaczął na ławce rezerwowych. Na placu gry pojawił się w 62 minucie zastępując Macieja Gajosa i dzięki temu zanotował swój setny występ w barwach Lechii Gdańsk. Pomocnik dał bardzo dobrą zmianę, a już kilka chwil po wejściu na boisko zaliczył asystę przy golu Żarko Udovicica.

Jarkowi życzymy kolejnych stu występów w barwach Lechii i kolejnych sukcesów!

źródło: własne