lechia

Dzięki aktywności naszej Biało-Zielonej Rodziny mamy dziś przyjemność zaprezentować Wam całkiem pokaźną ilość nowych zdjęć w galeriach kibicowskich.

Najwięcej zdjęć bo aż 30 dodaliśmy do działu Lechia Jest Wszędzie. Możecie zobaczyć tam kibiców Lechii pozujących z Biało-Zielonymi barwami w niemal wszystkich zakątkach świata. W związku z tym, że galeria ta bardzo szybko się rozrasta rozbiliśmy ją na 2 części co mam nadzieję nie przeszkodzi Wam w przeglądaniu zdjęć.

Lechia Gdańsk

Lechia Jest Wszędzie [część 2]

Dodatkowo z okazji trzeciej rocznicy awansu Lechii do Ekstraklasy [przeczytaj artykuł rocznicowy] dodaliśmy do naszych galerii kibicowskich możliwość oglądania zdjęć w 3D. Opcja ta jest nowością na naszej stronie i mam nadzieję przypadnie Wam do gustu. Wystarczy że klikniecie w ikonkę coolirisprzy zdjęciu w którejś z galerii by przeglądać zdjęcia w 3D dzięki rozszerzeniu Cooliris. By w pełni móc korzystać z tej opcji konieczne jest zaintstalowanie dostępnego na stronie Cooliris.com dodatku "Cooliris for Desktop", który współpracuje z przeglądarkami Firefox, Internet Exporer, Safari (Mac) i Google Chrome.

3d

Lechia Jest Wszędzie w 3D [część1]

Do galerii w której prezentujemy nasze pociechy w barwach Lechii i jej zgód tym razem dodaliśmy tylko 3 nowe zdjęcia. Mam więc nadzieję, że następnym razem będzie okazja by dodać większą porcję nowych zdjęć.

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk