lechia

O tym jak popularny jest Facebook nie musimy chyba nikogo specjalnie przekonywać. My po cichu liczymy, że ilość przełoży się z czasem w jakość.

Od początku ubiegłego roku tworzymy naszą grupę na tym najpopularniejszym obecnie portalu społecznościowym. Wiadomo przecież, że wiele osób jest tak od niego uzależnionych, że spędza tam wiele godzin dziennie i szuka tam wszelkich informacji.

Dlatego też staramy się wybiegać naprzeciw oczekiwaniom kibiców i o wszystkich ważnych wydarzeniach dotyczących kibiców Lechii informować również na Facebooku.

To tam przeprowadzamy często relacje LIVE z ważnych wydarzeń. To tam pojawiają się również ciekawe sondy, konkursy oraz galerie. Dziś już chyba wielu z nas nie wyobraża sobie świata bez FB. Zachęcamy zatem tych wszystkich, którzy się jeszcze wahają by założyli sobie konta i polubili nasza fanpage.

5000 osób nie może się mylić!

Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie Wasze uwagi i propozycje. Piszcie jeżeli uważacie, że inaczej powinniśmy prowadzić nasz profil. Jeżeli macie inną wizję nie bójcie się o tym pisać. My ze swojej strony możemy przeprosić, że wszelkie newsy z Lechia.net źle się wczytują na Facebooka ale niestety nie potrafimy sobie z tym cały czas poradzić. Może w końcu naszą ciężką pracę zauważą jacyś informatycy, programiści czy webmasterzy zakochani w Lechii i pomogą nam ulepszyć i przyspieszyć stronę. Wymagania rosną, czytelników wraz z sukcesami Lechii przybywa a rąk do pracy nie.

Lechia.net na Facebook

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora