lechia

Nie wyobrażamy sobie wszyscy świąt bez prezentów. Zatem nie może ich również zabraknąć u nas na stronie.

Część naszych stałych czytelników, którzy śledzą wszystkie podstrony zauważyła, że od jakiegoś czasu pojawiły się nowe wspomnienia.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zwraca na to uwagę zatem pragniemy Was poinformować, że nasze zbiory wzbogaciły się o wspomnienia Gajka, które odkopaliśmy w starej wersji forum lechia.gda.pl. Od przyjaciół z Krakowa dostaliśmy też ciekawy artykuł opublikowany w Przekazie w 1987 roku. Zapraszamy do lektury i liczymy na pomoc przy rozbudowie działu.

Lechia Gdańsk

Relacje i wspomnienia kibiców

 

Jesteś młodym kibicem, który nie ma jeszcze żadnych ciekawy wspomnień? Chciałbyś współtworzyć serwis ale nie wiesz jak, nie masz pomysłu? Nic prostszego - zgłoś się do nas. W redakcji Lechia.net drzwi są otwarte dla każdego, kto chce działać w imię Wielkiej Lechii. W chwili obecnej szukamy osób chętnych do przepisywania relacji prasowych z meczów historycznych Lechii, celem dodania tychże relacji do raportów meczowych. Pracy jest na kilka lat, bowiem nasze archiwum prasowe to 6000 wycinków, dokumentujących 60 lat historii Lechii.