lechia

Dla wielu z nas Lechia to coś więcej niż moda czy hobby. Lechia to sposób na życie.

Jak wielka jest Miłość do Biało-Zielonych barw możecie zobaczyć w galerii "Biało-Zielona Rodzina", która ma dzisiaj swój debiut na naszej stronie.

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze jak ją nazwać - powyższy tytuł jest tylko luźną propozycją. Gdy tworzyliśmy dział poświęcony zmarłym kibicom, zaproponowaliśmy nazwę Sektor Niebo, która jak widać bardzo przypadła Wam do gustu, czego efektem jest chociażby piosenka Silvera.

Nie wiemy też czy powinny tu trafiać jedynie zdjęcia z biało-zielonych sesji ślubnych czy również zdjęcia Waszych rodzin w biało-zielonych barwach. Liczymy tutaj zatem na pomoc naszych czytelników. Oczywiście mamy nadzieję, że inne pary narzecznonych czy też rodziny odważą się i przyślą do naszej redakcji swoje zdjęcia. Podpowiem tylko, iż fakt że dodaliśmy zdjęcia wykonane jedynie na T29 nie oznacza, że tylko na takie czekamy. Liczymy tutaj na Waszą pomysłowość. Zachęcamy zatem do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - pamiętajcie podpisywać nadesłane zdjęcia.

Lechia Gdańsk

Biało-Zielona Rodzina

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora