Już w najbliższą sobotę o godz. 15:00 biało-zielone podejmą na własnym boisku aktualnego lidera rozgrywek III ligi, drużynę Lecha Poznań. Warto tego dnia być z dziewczynami i wesprzeć je gorącym dopingiem. Biało-zielone cały czas liczą się w walce o awans do II ligi!

Rewanż za jesień!
 
Sobotnie spotkanie będzie okazją do rewanżu za nieudany występ na jesieni, kiedy biało-zielone przegrały w Poznaniu z Kolejorzem aż 5:1. Kapitan drużyny Lidia Zakrzewska zapewnia, że dziewczyny mają ogromną wolę zrehabilitowania się i wygrania tego meczu. Jednocześnie liczą na wsparcie kibiców, które obok własnego boiska może być ich atutem.
 
- Wiemy jak ważny z punktu widzenia tabeli będzie rezultat tego spotkania. Ale nie tylko to jest ważne, chcemy się zrehabilitować za bolesną porażkę w Poznaniu jakiej doznaliśmy jesienią. Wszystko jest w naszych rękach, a właściwie nogach i głowach. Teraz koncentrujemy się tylko i wyłącznie na sobocie, a do tego czasu na efektywnym przepracowaniu okresu jaki nam do tego meczu pozostał. – mówi kapitan biało-zielonych Lidia Zakrzewska.
 
Przegrana w Poznaniu była wynikiem słabszej dyspozycji oraz długiej i męczącej podróży. Od tego czasu sporo wody upłynęło w Wiśle, a biało-zielone stały się obiektywnie lepszą drużyną. W sobotę mamy zobaczyć dobrze dysponowaną i poukładaną drużynę. Szkoleniowiec biało-zielonych zapowiada walkę o pełną pulę punktów.
 
- Mamy coś do udowodnienia drużynie Lecha, bo grając jesienią u nich nie byliśmy sobą, zagraliśmy najsłabszy mecz od dawna, niestety, ale tak było. Teraz myślę, że zagramy zupełnie inaczej niż w Poznaniu, na boisku czujemy się dobrze, jesteśmy bardziej konsekwentni taktycznie, no i przede wszystkim gramy u siebie, a tu nas niezwykle trudno pokonać. Będziemy walczyć o 3 punkty, postaramy się zagrać efektownie i przede wszystkim skutecznie, tylko taki cel nas interesuje.– mówi przed meczem Robert Bandrowski, trener biało-zielonych.
 
Apel o wsparcie biało-zielonych dziewczyn swoją obecnością i dopingiem
 
Warto tego dnia być na Traugutta 29, żeby wesprzeć biało-zielone gorącym i głośnym dopingiem. Każdy kibic, każde biało-zielone serce mile widziane na meczu dziewczyn. Pokażmy swoją postawą i dopingiem, że jesteśmy z naszymi biało-zielonymi dziewczynami!
 

Wsparcie kibiców oraz własne boisko może okazać się atutem drużyny z Gdańska.

- Kibice? Na ogół dużo ich nie ma, a na pewno w sobotę bardzo mile widziany byłby doping, gramy w końcu u siebie i niech to będzie nasz atut. Oczywiście w imieniu zespołu zapraszam każdego, pomóżcie nam tego dnia! - apeluje Lidia Zakrzewska.

Szkoleniowiec gdańszczanek zapewnia, że biało-zielone zostawią na boisku serce oraz pokażą charakter.
 
- Inicjatywa, by wspomógł nas "12 zawodnik", czyli kibice naszego klubu jest nie do przecenienia. Nawet gdyby miała to być garstka, to słysząc z trybun głośne "Lechia Gdańsk" dałoby to naszym dziewczynom dodatkowy bodziec i dodatkową energię do zwycięstwa. My obiecujemy, że zostawimy na boisku serce i pokażemy charakter godny biało - zielonych barw. - deklaruje trener Bandrowski.
 

III liga

Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań UAM

23 marca, godz. 15:00, Stadion przy Traugutta 29

Zapowiedź meczu Dziewczyn