Część z Was zapewne zauważyła zmiany w wyglądzie naszej strony.

Na przełomie roku, korzystając z kolejnej rocznicy powstania serwisu, postanowiliśmy odświeżyć wygląd strony.

Niestety zmiana taka to nie tylko kosmetyka, to również przebudowa całej strony. Prace zajmą nam kilka miesięcy dlatego prosimy o cierpliwość i kontakt jeśli traficie na jakieś błędy lub macie propozycje by pewne rzeczy zrobić inaczej.

Oczywiście najłatwiej byłoby zrobić wszystko od nowa ale zależy nam byście mieli dostęp do całego archiwum (w chwili obecnej ponad 10 tysięcy artykułów) i wszystkich podstron, które tak mozolnie tworzymy i stale aktualizujemy.

W związku z przebudową całego portalu sukcesywnie będziemy przedstawiać Wam w artykułach jak poruszać się po stronie. Pamiętajcie, że pracujemy dla WAS, jesteśmy więc otwarci (w miarę możliwości) na wszelkie sugestie.

Archiwum Wiadomości

To nowość na naszej stronie. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam odszukanie konkretnych artykułów. Odnośnik do archiwum znajduje się na samej górze strony. Archiwum umożliwia odszukanie artykułów, które zostały opublikowane na naszej stronie od 2009 roku czyli od momentu wielkiej awarii w której straciliśmy nasze całe zasoby.

Możecie teraz szukać artykuły po dacie, kategorii lub słowie kluczowym - zachęcamy do korzystania.

 

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora