Mamy przyjemność zaprezentować Wam nowy dział w naszym wirtualnym muzeum gdańskiej Lechii.

Nie będzie chyba przesadą, że jesteśmy jednymi z pierwszych w kraju, którzy utworzyli taki zbiór a być może nawet nasza kolekcja jest największa.

Liczymy, że zbiór ten zachęci wielu z Was do zgłębienia historii naszego klubu a inni może przejrzą swoje strychy czy szafy i pomogą nam powiększyć tę kolekcję.

Wiele rzeczy można też znaleźć w internecie, szczególnie w coraz bogatszych zbiorach bibliotek cyfrowych. Dlatego też zachęcamy do pomocy i przeszukiwania zasobów bibliotecznych czy też portali innych klubów. Każda pomoc z Waszej strony jest dla nas bardzo cenna.

Kolekcja Plakatów z meczów Lechii Gdańsk

Na stronie tej prezentujemy zbiór plakatów z meczów Lechii Gdańsk. Dzięki współpracy z kolekcjonerami pamiątek możemy zaprezentować naszym czytelnikom galerię plakatów z wielu historycznych meczów rozgrywanych w Gdański i nie tylko. Mamy nadzieję, że kolekcja ta jeszcze bardziej urozmaici nasze wirtualne muzeum a oryginały sporej części plakatów możecie obejrzeć w Muzeum Lechii Gdańsk, które znajduje się na stadionie w Letnicy.
Na chwilę obecną nasza kolekcja obejmuje 125 plakatów ale liczymy, że będziecie pomagali stale ją wzbogacać o nowe, cenne pozycje.
Dziękujemy wszystkim za udostępnione zbiory. Jeżeli znalazłeś błąd lub posiadasz inne plakaty (a jeszcze wiele nam brakuje), prosimy o kontakt z redakcją celem uzupełnienia archiwum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolekcjonujesz plakaty z meczów Lechii? Podyskutuj o tym na Forum Lechia.net, może dzięki tej dyskusji uda się powiększyć naszą kolekcję o kolejne braki.
Wątek na forum: "Plakaty z meczów Lechii Gdańsk"

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora