W lipcu ubiegłego roku po ponad 12 latach funkcjonowania, straciliśmy nasz kanał na YouTube. Była to dla wszystkich ogromna strata, gdyż stanowił on ogromną wartość historyczną dokumentującą występy Biało-Zielonych od roku 2003.

Mamy jednak dla Was dobrą informację, Warto było walczyć i nie poddawać się. Kilka dni temu odzyskaliśmy dostęp do kanału a wy dostęp do największej kolekcji filmów prezentujących bramki (z niższych lig) i doping Kibiców z ostatnich kilkunastu lat.

Tym samym korzystając z przerwy zimowej zapraszamy do oglądania blisko 1100 filmów zgromadzonych na naszym kanale a w oczekiwaniu na nowe materiały zachęcamy do ZASUBSKRYBOWANIA.

Stale też przypominamy, że tworzenie takich materiałów wymaga po pierwsze osób do pracy w terenie po drugie umiejętności obróbki wideo. Chętni do współpracy mile widziani. Pokażmy, że potrafimy zrobić porządną Telewizję Kibiców Lechii Gdańsk!

Poniżej prezentujemy dla przypomnienia kilka ciekawszych materiałów ale zachęcamy do przeglądania wszystkich, oceniania i komentowania.

 

 

 

 

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora