Fatalna passa Lechii trwa. Lechia przegrała na wyjeździe z Miedzią Legnica 1:2, mimo że przez godzinę grała w przewadze.

Zobaczcie co mieli do powiedzenia kibice na Twitterze. Wybraliśmy dla Was najciekawsze komentarze ;)

Fatalny początek Lechii, bo w 5. minucie wynik otworzył Santiago Naveda.

Strzelec bramki dostał w 31.minucie czerwoną kartkę za brutalny faul na Davidzie Stecu. Wydawałoby się, że gdańszczanom powinno być łatwiej. Stało się inaczej, bo gospodarze zaraz po przerwie podwyższyli prowadzenie… Chwilę później Maciej Gajos zdobył gola kontaktowego. Szkoda kibiców, którzy spóźnili się na początek drugiej odsłony. Miedź wyglądała wczoraj o wiele lepiej. Maciej Gajos był bliski skompletowania dubletu i mógł sprawić, że Lechia mogłaby wrócić do Gdańska chociaż z jednym punktem. Na jego drodze stanął Paweł Lenarcik. Kibice zaczęli wspominać też trenera Adama Owena. Oraz walkę o ligowy byt... Po raz kolejny statystyki też nas nie bronią… Nawet Dusan Kuciak, który został nowym kapitanem się dzisiaj nie popisał. Mam nadzieję, że jak emocje opadną, to przeprosi. Co innego można powiedzieć o Pawle Lenarciku. Były gracz GKS Bełchatów słabo zaczął ten sezon, jednak to spotkanie może zaliczyć do bardzo dobrych. Ciekawe czy podtrzyma formę? Kiepsko to wygląda… Widać, że niektórzy chcą odejścia Tomasza Kaczmarka. Grono tych osób się z czasem powiększa. Te komentarze nie tyczą się tylko tego meczu, lecz także poprzednich meczów i ruchów transferowych, a właściwie ich brak.

autor: Szymon Wleklak

źródło: Twitter