Ciężko jest coś napisać po kolejnej porażce. Lechia Gdańsk zasłużenie przegrywa z Lechem Poznań 0:3. Ponadto w nocy poinformowano o zwolnieniu Tomasza Kaczmarka. Jest wiadomo jak, ale stabilnie.

Tej oprawy można było się spodziewać.

Mowa o Bassekou Diabate, który po świetnym przechwycie strzelił nad bramką Filipa Bednarka. Akcja miała miejsce w 16. minucie. Trzy minuty później to się zemściło. Ładnym strzałem bramkę zza pola karnego zdobył Nika Kvekveskiri. Velde niczym Cristiano Ronaldo podwyższa rezultat. Tak padła trzecia bramka dla Lecha autorstwa Michała Skórasia. Reakcja tuż po trzeciej bramce… Te zmiany rzeczywiście mogły coś dać. Dobra sugestia. Powrót Mateusza Żukowskiego do Gdańska. Tyle, że w barwach Lecha… Pan Miłosz miał rację. Trener Kaczmarek rzeczywiście pożegnał się ze swoim stanowiskiem. https://twitter.com/ArturJozwik88/status/1565076630346817538 Coś w tym jest. Może nawet od pięciu lat nie było dobrego transferu. Kiedy po meczu wydawało się, że jest to koniec emocji, o...1 w nocy pojawił się oficjalny komunikat o zwolnieniu trenera Kaczmarka. Jak ruch ocenili internauci? https://twitter.com/michalchojnice2/status/1565067421194633216

autor: Szymon Wlekak

źródło: Twitter