- Wygrywanie meczów, które się nie układają jest cechą dobrych zespołów - powiedział trener Tomasz Kaczmarek po meczu z Wartą Poznań. Biało-zieloni wygrali 2:0.

- Duże gratulacje dla mojego zespołu i sztabu, a także dla nas wszystkich za wygrany mecz. To bardzo ważne trzy punkty. Zagraliśmy dobry mecz, może była faza między 60., a 75. minutą, w której zaczęliśmy czuć, że jesteśmy pod koniec tygodnia z trzema meczami, ale pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Przeprowadziliśmy dużo ataków, wypracowaliśmy sporo szans. Przeciwnik miał dwie okazje i tego nie można im zabrać, ale poza tym kontrolowaliśmy mecz. Każdy, kto grał w piłkę i wie jak wymagająca jest sytuacja jeżeli dobrze grasz, a nie strzelasz bramki i jesteś w trudnym tygodniu pod względem fizycznym i emocjonalnym. W 80. minucie było 0:0 i mogło się to tak skończyć lub porażką 0:1. Ożywiły nas zmiany, dały nam energii, a także była wiara zespołu do ostatniej minuty, że uda nam się wykreować sytuacje. Trzy punkty dają nam dużo - powiedział trener Tomasz Kaczmarek na konferencji prasowej.

- Widziałem już takie mecze i uważam, że taka jest cecha i jakość dobrych zespołów, by wygrywać mecze, które się nie układają i trzymać energię, która w trudnych momentach może być kluczowa dla zespołu. Jestem przekonany, że ten dzień dał nam dużo wiary jako zespołowi - przyznał szkoleniowiec Lechii.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora