Biało-Zieloni rozegrali w Cetniewie pierwszy sparing podczas obozu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Sam mecz nie był wielkim widowiskiem. W 23. minucie pierwszego gola strzelił Camilo Mena. Kilka minut później do wyrównania doprowadziła ekipa Chojniczanki. Do przerwy więcej goli nie padło. W drugiej połowie kilka razy świetnie interweniował Szymon Weirauch. Z kolei Maksym Chłań miał pare okazji, aby wyprowadzić Lechię na prowadzenie 2:1. Ukrainiec strzelał m.in. z przewrotki. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 1:1

Skład Lechii: Sarnawski (46'Weirauch) - 94. Gueho ,3. Olssson (46' Koperski), 4. Chindris (46' Borkowski), 23. Kałahur (46'Bajko) - 30. Chłań, 99. Neugebauer (46' Biegański), 5. Żelizko (46' Kardaś), 16. d'Arrigo , 11. Piła - 7. Mena (46' Sezonienko)

źródło: własna