- Według mnie oni chcieli zremisować ten mecz. Powiedziałem wtedy sobie i moim kolegom, żeby zagrali z pasją i wszystkie nasze rodziny przyszły, by oglądać takie mecze jak ten. Kiedy Camilo zdobył bramkę, to było wspaniałe uczucie - powiedział Rifet Kapic po wygranej w derbach Trójmiasta już podczas świętowania przy Neptunie.

- Według mnie oni chcieli zremisować ten mecz. Powiedziałem wtedy sobie i moim kolegom, żeby zagrali z pasją i wszystkie nasze rodziny przyszły, by oglądać takie mecze jak ten. Kiedy Camilo zdobył bramkę, to było wspaniałe uczucie.

Pierwszoplanowymi postaciami w zwycięstwie 2:1 z Arką Gdynia byli Camilo Mena oraz Bogdan Sarnawski - Oczywiście. W tym meczu bardzo pomógł nam Camilo, a także Bogdan i nie należy o tym zapomnieć. Także dzięki niemu wygraliśmy, ale ten mecz pokazał, czym jest Lechia. Jeżeli gramy jako drużyna, to w każdym spotkaniu wyróżnia się jakiś zawodnik. W jednym meczu ten, w drugim meczu inny, a dzisiaj bardzo dobrze zagrali Camilo i Bogdan. Robimy wszystko, żebyśmy byli coraz lepsi i żeby miasto było z nas dumne. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, ponieważ coś takiego dzieje się raz w życiu. Nie mam słów i jeszcze raz mówię „dziękuję” - powiedział kapitan Biało-Zielonych.

Jakie plany mają piłkarze oraz sztab szkoleniowy Lechii na najbliższe dni? - Trener dał nam trzy dni wolnego i zasłużyliśmy na to. Cieszmy się chwilą i bawmy się! Jesteśmy mistrzami! Dziękuję!

źródło: własne