W niedzielę o 12:40 Biało-Zieloni zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy. Gdańszczanie będą chcieli kontynuować serię spotkań bez porażki. Na jaki skład zdecyduje się trener Szymon Grabowski?

W bramce ponownie ujrzymy Bogdana Sarnawskiego, który we wtorek w stolicy był prawdziwym bohaterem zespołu i obronił rzut karny. Przed nim ponownie wystąpi duet stoperów Elias Olsson i Andriei Chindris. Na lewej obronie ponownie pojawi się Miłosz Kałahur. Spodziewamy się zmiany jednak na prawej stronie defensywy. Dawid Bugaj wciąż nie jest w pełni sił po urazie odniesionym w Warszawie i w jego miejsce pojawi się najpewniej Dominik Piła.

W pomocy jako ci defensywni zawodnicy powinni zagrać Tomasz Neugebauer oraz Iwan Żelizko. Przed nimi na "10" obejrzymy prawdopodobnie Rifeta Kapicia. Z kolei na skrzydłach ponownie powinni zaprezentować się nam Camilo Mena i Maksym Chlań. Na szpicy zaś wystąpi ponownie Tomas Bobcek.

Przewidywany skład Lechii: 29. Bogdan Sarnawski - 11. Dominik Piła, 3. Elias Olsson, 4. Andriei Chindris, 23. Miłosz Kałahur - 30. Maksym Chlań, 99. Tomasz Neugebauer, 5. Iwan Żelizko, 8. Rifet Kapić, 7. Camilo Mena - 89. Tomas Bobcek

źródło:własne