×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3610.

Z kiepskiej strony pokazali się piłkarze Lechii Gdańsk we wtorkowych meczach swoich reprezentacji w eliminacjach do MŚ w Brazylii.

Ormianin Hajrapetjan zagrał w wyjazdowym i przegranym 0:1 meczu Armenii z Bułgarią. Na murawie przebywał tylko do 43. minuty, tej samej, w której Bułgarzy strzelili jedyną bramkę meczu. Jej autorem był Stanisław Manolew, a Hajrapetjana zmienił chwilę później Artak Edigarjan. Cały mecz na ławce przesiedzieli za to zawodnicy gospodarzy Aleksandyr Tonew (Lech Poznań) i Cwetan Genkow (Wisła Kraków).

Kolegom nie pomógł też Andriuskevicius, który cały wyjazdowy mecz z Grecją (0:2) przesiedział na ławce rezerwowych. Grecy przeważali przez większość meczu i wygrali pewnie po bramkach Sotirisa Ninisa (55. minuta) i Kostasa Mitroglou (72.).

Źródło: Sport.pl