Oldboje Lechii Gdańsk po raz czwarty z rzędu okazali się lepsi od drużyny złożonej samorządowców, polityków i przyjaciół z boiska tym razem wygrali 4:0 (1:0).

Dwie bramki w tym meczu zdobył Jacek Grembocki, który w 20 minucie spotkania (godzina 12:21) otworzył listę zdobywców bramek na Pomorzu w roku 2011.

Lechia zagrała składziei: Marek Woźniak - Tomasz Borkowski, Jacek Grembocki, Maciej Kalkowski, Lech Kulwicki, Marcin Łatkowski, Andrzej Marchel, Adam Merchut, Tomasz Motyka, Robert Sierpiński, Radosław Błondek, Sławimir Wojciechowski.

Zespół "Politycy i Przyjaciele" tworzyli m.in.: Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski, radny pomorskiego sejmiku Sylwester Pruś, prokurator, oskarżyciel w procesie Grudnia '70 Bogdan Szegda, dziennikarz RMF FM Wojciech Jankowski, czy Andrzej Kowalczys organizator piłkarskich turniejów "Do przerwy 0:1.

Do przerwy zespół Lechii prowadził 1:0 po bramce Jacka Grembockiego. Po przerwie Grembocki podwyższył na 2:0, pozostałe bramki zdobyli: Adam Merchut i Maciej Kalkowski.