Colors: Green Color

Lechia w beznadziejnym stylu przegrała z Wisłą Płock. Chyba większość z nas liczyła, że biało-zieloni wygrają i pozwolą zapomnieć nam o serii trzech porażek z rzędu. Nic z tego. Lechia kopie się w czoło i zmierza po wyrównanie swojego niechlubnego rekordu. Bo przecież wiadomo, że w Krakowie Probierz nie odda punktów za darmo.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Mecz Lechia vs. Wisła Płock w obiektywie

Kibiców Lechii Gdańsk nie mogło zabraknąć na obchodach grudniowych. W 39. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego złożyliśmy wieńce przy tablicy poległych znajdującej się na murze przy pomniku Poległych Stoczniowców 1970 w Gdańsku. Następnie po uroczystej Mszy św., która odprawiona została w kościele św. Brygidy, udaliśmy się pod pomnik ofiar stanu wojennego. Tam również złożyliśmy wieńce i zapaliliśmy znicze.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Obchody grudniowe w Gdańsku

W poniedziałek, 30 listopada, na stadionie w Letnicy w pierwszej połowie nieznacznie przeważali goście z Poznania, w drugiej spotkanie się wyrównało, ale to piłkarze Lecha cieszyli się ze zwycięstwa. Poniedziałek zaczął się od smutnej informacji o śmierci jednego z kibiców. Niestety wieczorem piłkarze również postarali się o niezbyt pozytywne wieści.  

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Mecz z Lechem w obiektywie