Hat-trick Artura Sobiecha w 17 minut który niestety nie wystarczył do zdobycia 3 pkt w meczu z Zagłębiem Lubin.

Od 3:0 po pierwszych 25 minutach meczu do 3:3 i bramce straconej w 91 minucie spotkania. Tak szalonego meczu i z taką dawką emocji dawno nie oglądaliśmy na Energa Stadion.

Do dzisiaj zastanawiamy się jakim cudem nie udało się wygrać meczu który tak dobrze układał się aż do 60 minuty. Trzeba otrząsnąć się z tego i pokazać w kolejnym spotkaniu że był to tylko wypadek przy pracy. Szansa na to już w najbliższy wtorek, w Krakowie w Pucharze Polski o 20:30 zmierzymy się z Wisłą Kraków.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego jakże emocjonującego spotkania:

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3:3 (3:0)

Bramki: Artur Sobiech (8., 16., 25.) - Damjan Bohar (61.), Filip Starzyński (71. - kar.), Jakub Mares (90.)

Żółte kartki: Mateusz Lewandowski, Michał Nalepa (Lechia) - Adam Matuszczyk, Dawid Pakulski, Sasa Balić (Zagłębie Lubin)

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)        Widzów: 11 371

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak - Karol Fila (81. Joao Nunes), Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Mateusz Lewandowski - Daniel Łukasik (46. Ariel Borysiuk), Jarosław Kubicki, Rafał Wolski (76. Mateusz Sopoćko) - Flavio Paixao (K), Artur Sobiech, Lukas Haraslin

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun - Bartosz Kopacz, Lubomir Guldan (K), Sasa Balić - Dawid Pakulski, Bartosz Slisz (46. Damjan Bohar), Adam Matuszczyk, Filip Jagiełło, Daniel Dziwniel (46. Vladislav Sirotov) - Filip Starzyńśki, Patryk Tuszyński (64. Jakub Mares)

źródło: Lechia.pl / własne