Biało-Zieloni w swoim przedostatnim letnim meczu sparingowym zremisowali z greckim Olympiakosem Pireus 1:1. Jedyną bramkę dla gdańszczan zdobył w 69 minucie powracający po kontuzji i długiej rehabilitacji Rafał Wolski.

20190703 010 rul 9870

-Z perspektywy boiska nasza gra wyglądała całkiem nieźle, stwarzaliśmy sobie sytuacje i dobrze utrzymywaliśmy się w posiadaniu piłki, szczególnie w pierwszej połowie. Bramka padła po wyjściu do wysokiego pressingu, co zakładaliśmy sobie przed meczem. Mamy dobry zespół i cały czas się rozwijamy, coraz lepiej to będzie wyglądać podczas sezonu. Był to dla mnie pierwszy sparing, w którym wystąpiłem, bo wcześniej zmagałem się z drobnym urazem. Wybiegałem całe spotkanie i powiem szczerze, że dobrze się czułem- ocenił pomocnik Lechii. - Olympiakos to silna drużyna, bardzo utytułowana. Myślę, że podołaliśmy wyzwaniu i graliśmy swoje tak jak w poprzednim sezonie. Pokazaliśmy wtedy, że możemy grać o wysokie cele - ocenił Jarosław Kubicki.