W wyjazdowym meczu 19 kolejki IV ligi rozgrywanym na boisku przy ul.Budowlanych 49 piłkarze drużyny rezerw Lechii Gdańsk zremisowali z Jaguarem Gdańsk 1:1(1:0).

W 42 minucie drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie po bramce zdobytej przez Damiana Podkańskiego.
W drugiej połowie w 59 minucie wyrównał Sławomir Peszko, wynik do końca meczu nie uległ już zmianie i oba zespoły podzieliły się punktami.
Gdańszczanom pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz, przeniesiony z 13 kolejki z MKS Orkanem Rumia który miał się planowo odbyć 13.10.2018 ale zostanie rozegrany o 10:30 01.12.2018  prawdopodobnie na stadionie Ogniwa Sopot.

Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:1 (1:0)

Bramki: Damian Podkański (42') - Sławomir Peszko (59')
Żółte kartki: Damian Podkański, Radosław Szuba - Grzegorz Wojtkowiak

Jaguar Gdańsk: Piotr Skrypoczka - Maciej Wardziński (88'Wojciech Szymański), Krystian Espersen, Jakub Sawicki,Radosław Szuba, Robert Zbrzyzna, Jacek Sobczyk, Maciej Pietruszewski, Rafał Ogrodowicz (73'Klaudiusz Filas), Przemysław Dembek (55'Mateusz Bujak), Damian Podkański

Trener: Paweł Staruszkiewicz

Lechia Gdańsk: Kuba Michałowski - Filip Dymerski, Grzegorz Wojtkowiak, Maciej Marek (63'Marcin Wiśniewski), Karol Landowski (46'Przemysław Macierzyński) - Adrian Petk, Mateusz Cegiełka, Jan Kopania - Mateusz Sopoćko (71'Piotr Gryszkiewicz), Sławomir Peszko, Sebastian Rugowski

Trener: Dominik Czajka

źródło: laczynaspilka.pl/ własne