W meczu 18 kolejki IV ligi rozgrywanym na boisku przy Traugutta 29 Lechia Gdańsk pokonała Gryf Słupsk 4:1(2:0). Kibice z Gdańska jak i ze Słupska zasiadający na trybunach oglądali dobre, szybkie spotkanie. Bramki dla Biało-zielonych zdobyli Mateusz Żukowski dwie, Ariel Borysiuk oraz Jan Kopania. Dla drużyny ze Słupska honorowe trafienia zanotował Fabian Słowiński.

Biało-zieloni ponownie zostali wzmocnieni piłkarzami z pierwszej drużyny. W wyjściowej 11-ce zagrali miedzy innymi Karol Fila, Ariel Borysiuk, Michał Mak ana ławce na wejście na boisku czekał Sławomir Peszko.

W pierwszej połowie na listę strzelców dwukrotnie (31 i 37 min) wpisał się Mateusz Żukowski, po przerwie bramkę w 71 minucie dołożył Ariel Borysiuk a w 90 min wynik spotkania ustalił Jan Kopania. Gości ze Słupska tego dnia stać było tylko na honorową bramkę której autorem był Fabian Słowiński.Bardzo dobrze w bramce Lechii spisywał się Maciej Wożniak.

Po tej wygranej klub z Gdańska zajmuje w tabeli IV Ligi 6 miejsce z dorobkiem 32 pkt i traci do wciąż liderującego zespołu Gryfa Słupsk 8 pkt.(tabela ze strony 90minut.pl)