Szóste miejsce zajął zespół Lechii występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywki zostały zakończone z powodu pandemii.

Sytuacja jest nadzwyczajna i przyszły sezon rozpocznie się w identycznym składzie, ponieważ nie przewiduje się spadków ani awansów.

Dodatkowo ustalono, że w przyszłym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów (U-18) będzie mogło jednocześnie przebywać na boisku w każdej drużynie po czterech zawodników o rok starszych niż wymagany limit.

PZPN podjął także decyzję, że Górnik Zabrze jako aktualny lider CLJ zostanie zgłoszony do rozgrywek Ligi Młodzieżowej, a o ewentualnym przyznaniu tytułu mistrza Polski juniorów zdecyduje Komisja ds. Nagłych PZPN.

Biało-zieloni jesienią grali bardzo nierówno, co zaowocowało szóstym miejscem po siedemnastu kolejkach. Złożyło się na to siedem zwycięstw, trzy remisy i siedem porażek.

Najlepszym strzelcem Lechii w CLJ był Kacper Sezonienko, zdobywca dziesięciu goli. Aktualnie zawodnik ten trenuje z pierwszym zespołem Lechii.

źródło: 90minut.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora