"

W dniu dzisiejszym do Gdańska dotarła fatalna informacja czytamy na stronie Lwów Pólnocy. Kibice biało-zielonych nie będą wspierali swoich pupili w arcyważnym spotkaniu.

Władze Cracovii stwierdzają, iż ewentualny brak podpisania przez nasze stowarzyszenie "porozumienia wynegocjowanego" z Ekstraklasą SA uniemożliwi im wysłanie biletów przeznaczonych dla kibiców gości. Jest to o tyle dziwne, iż do wczoraj nikt z klubu z Krakowa nie wspominał o żadnych tego typu wymogach, a wobec wcześniejszych zapewnień bilety miały do Nas dotrzeć jeszcze przed końcem tego tygodnia.

Wiadomym jest, że nasze stowarzyszenie tak samo jak wszystkie pozostałe żadnego sztucznie stworzonego porozumienia nie podpisało. Nie po to na obiektach sportowych instalowane są wszelkie najnowocześniejsze systemy identyfikacji i bezpieczeństwa, aby jakakolwiek odpowiedzialność spoczywająca na organizatorze imprezy była przenoszona na inne podmioty.

Wychodzi więc na to, że piłkarze Lechii w niezwykle ważnym spotkaniu będą sobie radzili bez wsparcia swoich fanów. Niestety jest to kolejny cios, przez który nie dane będzie Nam obejrzeć na żywo spotkania.