Ruszyła sprzedaż biletów na mecz II rundy eliminacji Ligi Europy, w którym piłkarze Lechii zagrają z Brøndby IF lub Interem Turku. Można też nabywać wejściówki na pierwsze jesienne spotkanie PKO Ekstraklasy w Gdańsku - z Wisłą Kraków.

Pierwszy mecz w kwalifikacjach do Ligi Europy Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk w czwartek (25 lipca) o godz. 19. Przeciwnikiem będzie Brøndby IF lub Inter Turku. W pierwszym meczu Duńczycy wygrali u siebie 4:1. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek.

Możecie już kupować bilety na spotkanie II rundy. Ceny kształtują się następująco: 

tabelka le 1563288651

Klub przypomina, że trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Posiadacze karnetów bilety bilet na mecz drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy mają ZA DARMO. Posiadacze karnetów sezon 2019/2020 mają automatycznie przypisane miejsce wykupione wraz z karnetem. Posiadacze karnetu mogą bezpłatnie zmienić miejsce na ten mecz w obrębie tej samej strefy cenowej lub z dopłatą do wyższej ceny.

Posiadacze karnetów na jesień 2019 będą mieli prawo nabyć bilet na ten mecz z 50% zniżką. Rezerwacja miejsca na mecz kwalifikacji do Ligi Europy będzie obowiązywała do 22 lipca. Miejsca niewykupione 23 lipca trafią do otwartej sprzedaży. Posiadacze karnetu na jesień 2019 mogą wybrać dowolne dostępne w sprzedaży miejsce.

Ruszyła także sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków w ramach drugiej kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie z białą gwiazdą odbędzie się w niedzielę 28 lipca o godz. 17.30.

Więcej informacji na oficjalnej stronie klubu.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora