Piątkowemu spotkaniu ŁKS-u z Lechią Gdańsk (godz. 20.30) towarzyszą ogromne emocje. Beniaminek z Łodzi w godzinę sprzedał wszystkie bilety.

W ŁKS-ie wierzą, że uda się otrzymać pozwolenie na organizację imprezy masowej, dlatego dziś w kasach przy al. Unii sprzedawano bilety na piątkowy mecz z Lechią Gdańsk.

Sprzedawano przez godzinę. Potem wejściówek zabrakło. A przypomnijmy, że będzie to pierwsze od siedmiu lat spotkanie ełkaesiaków w ekstraklasie. Biletów na inaugurację nie było wiele (ok. 1,2 tys.), bo wcześniej sympatycy łódzkiego klubu wykupili 3,7 tys. karnetów, co stanowiło 75 proc. dostępnych miejsc na wyposażonym tylko w jedną trybunę stadionie.

Sprzedaż prowadzą też kibice Lechii. Koszt wyjazdu wynosi 35 zł i ze względu na bardzo małą pulę na ten moment bilety jedynie dla osób, które zaliczyły przynajmniej 6 wyjazdów w zeszłym i obecnym sezonie bez finału PP.

Zapisy prowadzone są według rozpiski:

16.07 - Oficjalny Sklep Kibiców Lechii Gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 - godz. 16-18
17.07 - Kibice Razem Lechia Gdańsk ul. Fiszera 10 - godz. 10-13 / Oficjalny Sklep Kibiców Lechii Gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 - godz. 16-18

źródło: expressilustrowany.pl / lwypolnocy.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora