Arkadiusz Bruliński z początkiem kwietnia objął stanowisko dyrektora biura komunikacji i marketingu Lechii. Będzie jednocześnie pełnił rolę rzecznika prasowego gdańskiego klubu.

Arkadiusz Bruliński ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Mediów w Grupie PZU, a wcześniej przez osiem lat pracował w Grupie ERGO Hestia jako rzecznik prasowy oraz dyrektor biura komunikacji. Komunikacją zajmuje się od 2007 roku, kiedy rozpoczął pracę jako rzecznik prasowy spółki GPEC. Od maja 2014 roku jest też wiceprezesem Pomorskiego Klubu Hokejowego, który współtworzył od podstaw i z sukcesem budował wokół klubu silną społeczność.

- Lechia Gdańsk jest najbardziej rozpoznawalnym klubem sportowym na północy Polski. Zależy mi na dalszym wzmacnianiu siły naszej marki, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z osobą, która łączy umiejętności komunikacyjne z doświadczeniem zarządczym w organizacji sportowej - powiedział prezes Adam Mandziara.

Bruliński przejął funkcję rzecznika prasowego po Patryku Siedlińskim, który odszedł na własną prośbę 14 lutego bieżącego roku. Od tamtej pory - tymczasowo - rzecznikiem był Michał Żurawski, który pozostanie w biurze prasowym Lechii.

***

My natomiast przypominamy o zbiórce pieniędzy, którą prowadzimy poprzez stronę zrzutka.pl. Dotychczas zebraliśmy niespełna 1000 złotych (za co bardzo serdecznie dziękujemy), jednak jest to dopiero początek. Więcej o naszej zbiórce przeczytacie W TYM MIEJSCU

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora