Zdajemy sobie sprawę, że czasy są ciężkie. Na całym świecie panuje koronawirus, w pierwszej kolejności szpitale potrzebują pomocy finansowej, wsparcia potrzebują też ludzie w różny sposób poszkodowani przez los. Tym niemniej, jeśli mimo wszystko zostaną wam jakieś wolne środki, możecie przekazać je nam.

Portal Lechia.Net od blisko 20 lat zajmuje się wszystkim, co jest związane z naszym ukochanym klubem. Przeżyliśmy lata lepsze i gorsze, natomiast zawsze byliśmy z biało-zielonymi, co jest udokumentowane na naszej stronie.

Niestety kryzys dopadł i nas. Sponsorzy się odwracają (nie dziwi nas to, każdy szuka oszczędności), więc nie możemy funkcjonować tak, jakbyśmy chcieli. Brakuje nam pieniędzy na bieżące funkcjonowanie (utrzymanie serwera, wsparcie techniczne, czy zwykłą działalność dziennikarską).

Dodatkowo nasz prywatny sprzęt audio/video, po latach użytkowania ku uciesze kibiców, już odmawia posłuszeństwa. Zmuszeni jesteśmy zatem do zakupu nowego sprzętu, co pomoże robić materiały w jakości odpowiadającej Waszym wymaganiom. Zakup samej kamery wraz z niezbędnymi dodatkami to kwota około 5 tysięcy złotych brutto.

Zwracamy się więc do was, do Kibiców. Nie zarabiamy nic, bardzo często dokładamy, na wyjazdy jeździmy za własne pieniądze. Robimy to z pasji i miłości do Lechii. Teraz przyszłość strony stanęła pod znakiem zapytania.

Kwota, którą chcemy zebrać - 15 000 złotych jest mocno orientacyjna, ale pomoże nam zainwestować w sprzęt, który posłuży lata, a gdy już świat wróci - nazwijmy to - do normalności, to chcielibyśmy przeznaczyć znaczną część tej kwoty na porządną obsługę dziennikarską spotkań z udziałem Lechii (w tym wyjazdowych).

Dlatego, kto ma możliwość, prosimy o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Docenimy każdą wpłatę i spożytkujemy ją na opisany cel.

Jeśli prowadzisz działalność i chciałbyś zostać sponsorem/partnerem naszego portalu w zamian za reklamę, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora