Zachęcamy do głosowania w plebiscycie Pomorskie Sztormy na obrońcę Lechii Gdańsk Rafała Janickiego, który znalazł się w gronie nominowanych do tytułu Sportowiec Roku 2014.

Pomorskie Sztormy to plebiscyt, w którym wybierani są laureaci w dziesięciu kategoriach. Jedna ze statuetek trafi do najlepszego sportowca w naszym województwie. Wśród nominowanych jest 22-letni reprezentant Polski oraz zawodnik Lechii Gdańsk Rafał Janicki. W jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca kategorii Sportowiec Roku 2014? Wszystko zależy od głosów oddanych na specjalnej stronie.

Szczegóły tutaj

Zwracamy się zatem do wszystkich kibiców Lechii Gdańsk z prośbą o oddanie głosu na piłkarza naszej drużyny. Pokażmy Rafałowi, że jego ciężka praca na treningach, oprócz formy i udanych występów na boisku, przynosi także ogromne zaufanie kibiców, skutkujące otrzymywanymi nagrodami. Sportowiec Roku 2014 to tytuł, który potwierdzi, że Lechia Gdańsk, a także jej zawodnicy zmierzają w odpowiednim kierunku, a ich trud i poświęcenie zauważany jest przez mieszkańców regionu.

Laureatów Pomorskich Sztormów poznamy 8 kwietnia podczas uroczystej gali w Teatrze Szekspirowskim.

Profil Rafała Janickiego

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora