Lechia Gdańsk jest gotowa oddać kibicom pieniądze za bilety w przypadku porażki drużyny w meczu z Górnikiem Zabrze.

Przy każdym meczu podczas wyjścia piłkarzy Lechii Gdańsk z tunelu towarzyszy im donośny śpiew kibiców „My wierzymy, tylko w BKS (...)”. W swoich zawodników wierzy także Klub. Stąd propozycja, której dotąd w Ekstraklasie nie było... Klub gotów jest oddać kibicom pieniądze za bilety w przypadku porażki z Górnikiem Zabrze.

Akcja #MyWierzymy to pokazanie zaufania, jakim piłkarzy darzy Klub. Wiara w zdobycie punktów jest tak duża, że podjęto decyzję o zapewnieniu zwrotu pieniędzy za bilety na mecz z Górnikiem Zabrze w przypadku ewentualnej porażki Biało-Zielonych. „Ty też pokaż Biało-Zielonym, że ich wspierasz i przyjdź w sobotę 21 marca na mecz. Pomóż swoim dopingiem w odniesieniu trzeciego zwycięstwa z rzędu i w walce o czołowe miejsca w pierwszej ósemce T-Mobile Ekstraklasy.” - brzmi komunikat Klubu skierowany do kibiców Lechii Gdańsk.

Klub wierzy, że Biało-Zieloni rozpoczną kalendarzową wiosnę od wygranej przy tętniących dopingiem trybunach! Kibice Lechii na meczu wyjazdowym w Szczecinie okazali się głośniejsi od gospodarzy, a ich wsparcie niosło drużynę jak na skrzydłach. To pokazuje, że Lechia przy wsparciu swoich kibiców może sięgnąć po najwyższe cele, po podium w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Klub w sukces zespołu wierzy tak mocno, że zaprasza wszystkich do dzielenia radości z wygranej z obietnicą, że jeśli noga się powinie i drużyna nie zapunktuje w meczu z Górnikiem, Klub zwróci pieniądze za bilet lub zaproponuje darmowe zaproszenie na spotkanie z Legią Warszawa (11 kwietnia o godz. 15.30).

- Jest to podziękowanie kibicom za trud, który wkładają w świetny doping podczas meczów Lechii. Przychodząc w sobotę na mecz z Górnikiem fani nie tracą, bo przy zdobyciu kolejnych punktów ze stadionu wyjdą szczęśliwi. W przypadku ewentualnej porażki zwrócimy kibicom pieniądze za bilet. Chcemy tym samym pokazać naszym piłkarzom, jak mocno w nich wierzymy. Stąd też nazwa naszej akcji, która idealnie łączy się z hymnem kibiców, śpiewanym przed rozpoczęciem każdego meczu Lechii - mówi prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziara.

Regulamin promocji na stronie lechia.pl

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora