Czeka nas mecz kolejki, a na PGE ARENIE na pewno najważniejszy mecz rundy wiosennej!

Lechia - Legia sobota 11 kwietnia - tego spotkania nie można przegapić! A doping na trybunach musi porazić legionistów... Dlatego klub postanowił zachęcić kibiców do przyjścia na mecz oferując karnetowiczom szansę na zaproszenie znajomych, którzy będą mogli kupić bilety za pół ceny!

Aby docenić wsparcie, którym karnetowicz obdarza Lechię, a jednocześnie zadbać o frekwencję, z której Gdańsk będzie dumny, klub na hit kolejki proponuje kibicom wyciągnięcie z domów znajomych i pokazania im czym jest dopingowanie na stadionie. Każdy karnetowicz może zabrać ze sobą na mecz z Legią swoich znajomych, jednego lub dwóch, którzy za swoje bilety zapłacą tylko połowę ceny.

Patrząc na rekordy frekwencji, które z okazji meczów z Mistrzem Polski pobito w Poznaniu  - 41 545 i Krakowie - 31 635, klub liczy mocno na kibiców, którzy nie pozwolą żeby Gdańsk był gorszy od innych miast...

Dotąd nie udawało Ci się wyciągnąć kumpli na mecz? Teraz klub Ci w tym pomoże! Posiadając karnet otrzymasz dwa specjalne kody, które pozwolą Twoim znajomym zakupić bilet na mecz z Legią Warszawa za POŁOWĘ CENY! Takiej promocji nie otrzyma żaden inny kibic! Namawiaj znajomych! Przychodźcie razem! Wspólnie wypełnijmy trybuny i pobijmy rekord frekwencji na PGE ARENIE!

Zobacz instrukcję

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora