35 tysięcy gardeł śpiewających hymn kibiców Lechii Gdańsk,  doping, który poniesie biało-zielonych do zwycięstwa nad Mistrzem Polski oraz historyczny rekord frekwencji na PGE Arenie.

Tak może być już 11 kwietnia podczas meczu Lechii z Legią Warszawa. Włącz się do akcji #BijemyRekordFrekwencji i daj się zaprosić na kolejny mecz.

Spotkania z Legią Warszawa w całej Polsce wyzwalają dodatkowe emocje. Nie inaczej będzie także w Gdańsku, gdzie w sobotę 11 kwietnia o godz. 15.30 czeka nas na PGE Arenie najważniejszy mecz rundy wiosennej. Widząc ogromne zainteresowanie tym spotkaniem i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, Lechia Gdańsk uwalnia sprzedaż otwartą na spotkanie z Legią!

Od wtorku 31 marca, każdy kibic będzie mógł zakupić bilet na mecz z Legią Warszawa i to w niepodwyższonej kategorii cenowej A. Oznacza to, że wejściówkę na spotkanie z Mistrzem Polski można kupić już od 20zł .  Patrząc na rekordy frekwencji, które z okazji meczów z Legią Warszawa pobito w Poznaniu  - 41 545 i Krakowie - 31 635, klub liczy mocno na kibiców, którzy nie pozwolą żeby Gdańsk był gorszy od innych miast...

Aby dodatkowo zachęcić kibiców do przyjścia na mecz Lechia - Legia i wzięcia udziału w akcji #BijemyRekordFrekwencji, klub proponuje niezwykłe rozwiązanie. Jeśli 11 kwietnia, podczas meczu kolejki Lechia - Legia, na trybunach PGE Areny zasiądzie rekordowa liczba ponad 34 445 widzów, klub zaprosi wszystkich fanów na mecz z Górnikiem Łęczna ZA DARMO! Każdy kibic posiadający bilet z meczu z Legią, będzie mógł, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, obejrzeć na PGE Arenie mecz Lechii z Górnikiem Łęczną* (26.04 godz. 15.30).

- Mamy piękny stadion, który zasługuje na mecze przy pełnych trybunach. Pojedynek z Legią Warszawa to idealna okazja, aby pokazać, że w Gdańsku jest miejsce na wielki futbol i odpowiednią frekwencję. Forma naszych piłkarzy też zapowiada niezwykłe emocje podczas meczu z Mistrzem Polski - mówi prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziara i dodaje - Dlatego tak jak przy akcji #mywierzymy ufaliśmy w umiejętności naszych piłkarzy, tak teraz wierzymy że kibice Lechii Gdańsk nie zawiodą i tłumnie przyjdą na mecz.

Nie stój w kolejkach i zakup bilet na mecz już dziś!
#BijemyMistrza i rekord frekwencji!

* - Osoby, które zakupiły wcześniej bilety na mecz z Legią Warszawa w pakiecie z biletem na spotkanie z Górnikiem Łęczna, w wypadku spełnienia warunku akcji #BijemyRekordFrekwencji (minimum 34 445 kibiców) będą uprawnione do otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety. O szczegółach technicznych ewentualnych zwrotów klub poinformuje w oddzielnych komunikatach.

Zobacz historię spotkań z Legią Warszawa

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora