Sprzedaż biletów na finał Totolotek Pucharu Polski ruszyła w poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 16:00. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje. Sprzedaż organizuje Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy.

Polecamy pospieszyć się z zakupem, ponieważ spodziewamy się ogromnego zainteresowania. Jeśli bilety wyprzedadzą się online, nie będzie można ich kupić w kasach. Jeśli nie, wówczas kasy Stadion Energa Gdańsk we wtorek otworzymy w godz. 14-20. 

Sprzedaż tradycyjna ruszy od wtorku tj. 16.04 TYLKO I WYŁĄCZNIE w kasach przy stadionie Energa Gdańsk.

Bilet w zestawie ze specjalnie przygotowaną na tę okazję koszulką gratis kosztuje 60 zł. W zestawie z koszulką* i transportem pociągiem specjalnym, dojeżdżającym na stację Warszawa Stadion – 160 zł (liczba ograniczona).

Sprzedaż odbywała się będzie:

  • poprzez oficjalny system biletowy Lechii Gdańsk - bilety.lechia.pl (zachęcamy do kupowania biletów online),
  • w kasach Stadion Energa Gdańsk (od wtorku, 16 kwietnia, informacje podamy w poniedziałek).

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do Stowarzyszenia Kibiców Lwy Północy w sklepach na Podwalu Staromiejskim 93 (w godz. 10.00-18.00) oraz w Galerii Przymorze (9.00-21.00).

* Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.

źródło: Lwy Północy / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora