Sprzedaż biletów na finał Totolotek Pucharu Polski ruszy w poniedziałek, 15 kwietnia. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje. Sprzedaż organizuje Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy.

W poniedziałek 15 kwietnia od godziny 16:00 ruszamy ze sprzedażą biletów na finał i potrwa ona do 22 kwietnia lub wyczerpania naszej puli.

Bilet w zestawie ze specjalnie przygotowaną na tę okazję koszulką gratis kosztuje 60 zł. W zestawie z koszulką* i transportem pociągiem specjalnym, dojeżdżającym na stację Warszawa Stadion – 160 zł (liczba ograniczona).

Sprzedaż odbywała się będzie:

- poprzez oficjalny system biletowy Lechii Gdańsk - bilety.lechia.pl (zachęcamy do kupowania biletów online),

- w naszych sklepach na Podwalu Staromiejskim 93 (w godz. 10.00-18.00) oraz w Galerii Przymorze (9.00-21.00),

- w FanStore Lechia Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk (10.00-18.00).

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN wraz z gadżetami zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

 Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie na miejscu na zapisach

* Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów. 

źródło: Lechia.pl / Lwy Północy / własne