Na najbliższe spotkanie z Lechem Poznań (sobota, godz. 20.30) na Stadionie Energa Gdańsk udostępnionych będzie 25 tysięcy miejsc. Liczba kibiców została wcześniej zgłoszona przy planowaniu imprezy masowej w oparciu o frekwencję w bieżącym sezonie i ostatnich rywalizacjach z Lechem Poznań.

Zachęcamy do szybszego nabywania biletów na ten mecz i nieodkładania decyzji na sam koniec. Frekwencja na ten moment (środa godz. 16) osiągnęła poziom 10 tysięcy sprzedanych biletów. Po zapełnieniu trybun dolnych stadionu, do sprzedaży trafią sektory górne trybuny żółtej.

Wejściówki na mecz z Lechem Poznań oraz karnety na rundę finałową tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.pl, nowej aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk.

20190403bilety

Jednocześnie uruchomiona została przedsprzedaż karnetów na mecze rundy finałowej, które obejmują wszystkie cztery mecze (w cenie trzech!), jakie Lechia Gdańsk rozegra na Stadionie Energa Gdańsk.

20190403finaly

Karnety sezon 2018/2019 oraz wiosna 2019 są ważne podczas rundy finałowej. Posiadacze tych abonamentów maja przypisane te same miejsca co w sezonie zasadniczym.

Karta Dużej Rodziny

Dodatkowo obowiązuje 20% zniżki od cen zakupu biletów na trybunach kategorii IV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka (mecz mogą oglądać na kolanach u rodziców).

#MyWierzymy #GramyOTron #ToNieCzary

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora