W piątek, 29 marca, o godz. 20.30 Lechia Gdańsk zagra z Piastem Gliwice. Wszystkie dzieci, uczniowie i studenci do 26. roku życia wejdą na ten mecz za darmo.

Zapraszamy wszystkie dzieci, uczniów oraz studentów (do 26. roku życia) do bezpłatnego udziału w najbliższym meczu Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice, który odbędzie się w piątek, 29 marca, o godz. 20.30 na Stadionie Energa Gdańsk.

Wystarczy przy zakupie biletu użyć kodu "LECHISTA" (dla grup niezorganizowanych). Promocja obowiązuje na wszystkie sektory trybuny żółtej, zielonej i niebieskiej. Aby otrzymać darmowy bilet, należy przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skan lub zdjęcie ważnej legitymacji.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie zorganizowane grupy dzieci, uczniów i studentów, które również wejdą na mecz za darmo. W tym wypadku należy przesłać wypełniony formularz najpóźniej do godz. 12 w dniu meczu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bilety przesyłane będą drogą mailową do wydruku własnego lub można będzie je odebrać w dniu meczu w kasie technicznej przy parkingu P5, która czynna będzie od godz. 18.30.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora