W sobotę i niedzielę, 25-26 maja, będziecie mogli pierwszy raz zobaczyć na żywo Totolotek Puchar Polski w Muzeum Lechii Gdańsk! Dodatkowo Klub przygotował specjalną pucharową zniżkę w FanStore.

Na Weekend z Pucharem zapraszamy sobotę i niedzielę w godz. 10-17. W Muzeum Lechii Gdańsk po raz pierwszy pojawi się trofeum, wyjątkowo bez gabloty i bez konieczności płacenia za wstęp do muzeum. Będzie więc okazja na wyjątkowe pamiątkowe zdjęcie!

Ale to nie wszystko! Przez dwa dni, 25 i 26 maja, w naszym FanStore wszystkie gadżety pucharowe z wyjątkową zniżką 20% (nie łączy się z innymi promocjami).

20190524puchar

Dodatkowo w weekend na Stadionie Energa Gdańsk odbywał się będzie rodzinny festyn piłkarski „Wygram dla Ciebie, Mamo!”, w ramach którego odbędzie się turniej futbolowy dla dzieci, a także wiele gier i atrakcji dla całych rodzin. W dniu Festynu możliwe będzie bezpłatne wejście na stadion w ramach 10. Edycji Dnia Otwartego. Dla uczestników otwarta zostanie trybuna niebieska. Zwiedzanie razem z przewodnikiem dostępne będzie za jedyne 5 zł.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora