Klub poinformował na swoje jstronie o czasowym wstrzymaniu sprzedaży karnetów dla kibiców zainteresowanych wykupem miejsc w sektorach U, V, W, X.

Decyzja taka została podjęta po otrzymaniu w dniu wczorajszym decyzji Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w sprawie kar nałożonych na Klub po meczu z Piastem Gliwice, 7 grudnia. Zgodnie z nową decyzją, ze sprzedaży na mecz z Wisłą wyłączone zostają wyżej wymienione sektory trybuny zielonej.

- Kibice, którzy mimo niemożliwości oglądania meczu z Wisłą z sektorów U, V, W, X chcieliby zakupić karnety już przed meczem 13.02 mogą to zrobić do godz. 12:00 w piątek 6.02 – mówi Tomasz Mielewczyk, Dyrektor Działu Dystrybucji Biletów Lechii Gdańsk. – Po tej dacie sprzedaż karnetów na sektory U, V, W, X uwolniona zostanie dopiero 14 lutego. Natomiast posiadacze aktualnych karnetów na sektory U, V, W, X będą musieli zmienić swoje miejsce na mecz z Wisłą na inny, dowolny sektor. Zmianę miejsca można zrobić w punktach dystrybucji biletów lub samodzielnie przez Internet. 

Instrukcja – zmiana miejsca z wcześniej wykupionego w karnecie poprzez Internet 

Sprzedaż wszystkich biletów na mecz z Wisłą Kraków ruszy w piątek po południu. Sprzedaż karnetów na pozostałe sektory, ważnych do końca sezonu (włącznie z rundą dodatkową), będzie prowadzona bez przerwy.

Jednocześnie przy tej okazji Klub informuje kibiców, że Komisja Odwoławcza PZPN zmieniając orzeczenie Komisji Ligi Ekstraklasy z grudnia, dotyczące kar nałożonych na klub, swoją decyzją przywróciła możliwość uczestniczenia w meczu kibicom, którzy byli obecni na spotkaniu 7 grudnia z Piastem Gliwice na dolnej trybunie zielonej.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora