Późnym popołudniem, w środę 11 lutego, miejscem najważniejszym dla każdego kibica Lechii Gdańsk będzie Galeria Bałtycka.

Tego dnia, w tym właśnie miejscu i tylko od godziny 18:00 do 20:00 będzie wyjątkowa i niepowtarzalna okazja na zobaczenie całej drużyny Biało-Zielonych! Na dwa dni przed pierwszym meczem rundy wiosennej piłkarze Lechii chcą spotkać się ze swoimi kibicami i wspólnie, pozytywnie nastroić na mecz z Wisłą Kraków, 13 lutego.

Czy będzie to Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak, czy może Mateusz Bąk, Piotr Wiśniewski i Maciej Makuszewski – do których z tych zawodników będziecie chcieli podejść po autograf? Z którym porozmawiać? Wybierać nie trzeba. Cała drużyna Lechii Gdańsk będzie już pojutrze na wyciągnięcie ręki, dostępna dla każdego kibica.

Przez ostatnie  tygodnie wszyscy piłkarze pracowali ostro na zgrupowaniach w Turcji i Hiszpanii żeby w dobrej formie rozpocząć rozgrywki drugiej rundy sezonu 2014/2015. Ta forma widoczna była podczas ostatnich sparingów. Już niedługo na PGE ARENIE pierwszy mecz T-Mobile Ekstraklasy i walka o punkty z wyjątkowym dla gdańszczan zespołem. Początek piłkarskiej wiosny rozegra się w Gdańsku pomiędzy Lechią a jej bratnią drużyną - Wisłą Kraków, w piątek 13 lutego, o godz. 20:30.

Na dwa dni przed meczem, w największym centrum handlowym w Gdańsku, zawodnicy Lechii spotkają się z kibicami. Specjalna scena, na której zaprezentuje się cała drużyna i trenerzy I Zespołu, stanie na poziomie -1 centrum, zaraz przy wejściu do Galerii, od strony ul Grunwaldzkiej. Piłkarze wejdą na nią krótko po godzinie 18:00. Wcześniej atmosferę oczekiwania podgrzeje występ dziewcząt z Baltica Cheerleaders. Zaraz po nich na scenie pojawią się główni bohaterowie wieczoru. Po oficjalnej części prezentacji, w trakcie której przedstawiona zostanie sylwetka każdego zawodnika, będzie czas na autografy, wspólne zdjęcia i bezpośrednie rozmowy z piłkarzami. Klub dla swoich fanów przygotował również upominki, które będzie można otrzymać tego dnia w Galerii Bałtyckiej.

W środę po południu bądźcie więc koniecznie z nami, takiej okazji do spotkania z zawodnikami nie można przegapić! Zapraszamy!

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora