Runda wiosenna startuje na PGE ARENIE już 13 lutego!

Pierwszym meczem, który Biało-Zieloni rozegrają w Gdańsku będzie mecz przyjaźni z Wisłą Kraków. Do niedawna nie było pewne, czy kibice będą mogli zobaczyć to spotkanie z trybun gdańskiego stadionu. Dziś już wiadomo że tak i wiadomo też, że Lechia postanowiła przygotować na ten mecz wyjątkowe zaproszenie dla kibiców będących w programie Dużej Rodziny Gdańskiej.

- Lechia już w grudniu ubiegłego roku przystąpiła do programu Dużej Rodziny Gdańskiej z promocją 25% zniżki na karnety na mecze i 10% zniżki na zakupy na produkty klubowe. Odnowione w styczniu porozumienie przewiduje dodatkowo 15 procentową zniżkę na zakup jednorazowych biletów – mówi Agnieszka Weissgerber, PR i CSR Manager w klubie. - Trybuny PGE ARENY na meczach Lechii to doskonałe miejsce do spędzania czasu dla całych rodzin. Warto samemu przekonać się jak smakują sportowe emocje. W ramach promocji na start mamy dla naszych kibiców zachętę, jakiej dotąd nie było. Każdy kto uda się na wyspę klubową Lechii i okaże na niej Kartę Dużej Rodziny Gdańskiej otrzyma darmowy bilet na najbliższe spotkanie z Wisłą Kraków.

Lechia zachęca również, żeby z tak otrzymanym biletem pojawić się na trybunie rodzinnej PGE ARENY. - Kibicować można z każdego miejsca na stadionie, ale wyjątkowo przyjazna dzieciom jest trybuna rodzinna (niebieska) na której oferujemy na każdym meczu dodatkowe atrakcje dla maluchów – dodaje Agnieszka Weissgerber. – Są to gry i zabawy ruchowe, jest Lew który bawi się z naszymi małymi kibicami i piłkarze Lechii rozdający autografy. Żadne dziecko się więc nie nudzi, odwrotnie ma zapewnioną zabawę na stadionie już na długo przed pierwszym gwizdkiem.

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków, 13.02.2015 godz. 20:30 – LECHIA ZAPRASZA.

Więcej o Karcie Dużej Rodziny Gdańskiej, sposobie jej otrzymania, wszystkich zniżkach oferowanych przez partnerów Programu, można przeczytać na

http://www.gdansk.pl/komunikacja,92,17626.html

{joomplucat:5 limit=9|columns=3}

Pokolenia Lechii Gdańsk

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora