Po meczu z Górnikiem Zabrze pierwsza grupa dzieci wyjeżdżała ze stadionu ze swoją wygraną.

Pięć nowych piłek Brazuca, w tym jedna z podpisami całej drużyny i specjalny dyplom Biało-Zielonej Szkoły, pojechały do Bąckowej Huty. Lechia docenia w ten sposób szkolny doping. Klasy przychodząc na stadion dobrze się bawią, wspólnie kibicując, a do tego mają szansę na cenną wygraną. Otrzymuje ją najliczniej reprezentowana placówka. Na meczu z Legią na nagrodę będą mogli liczyć również uczniowie, którzy dopingować będą drużynę z wykorzystaniem najciekawszej oprawy meczowej.

W czasie meczu Lechia – Legia 11 kwietnia (sobota, godz. 15:30) szkoły oceniać będzie specjalne Jury. W jego składzie zasiądzie między innymi Piotr Kowalczuk, Zastępca Prezydenta ds. Polityki Społecznej i Adam Mandziara Prezes Lechii Gdańsk, którzy będą wypatrywać na trybunach najbardziej aktywnych klas. Lechia zachęca szkoły do przygotowania na lekcjach transparentów dopingujących Lechistów i jednocześnie reklamujących szkołę. Namawia do wykorzystania ciekawych pomysłów i do pokazania jak uczniowie wspierają gdańską drużynę. Wyróżniająca się na meczu najciekawsza oprawą szkoła zostanie nagrodzona.

Piłki Brazuca sprawią, że mecze na lekcjach wf-u będą podobne do rozgrywek na prawdziwych boiskach piłkarskich a w szkolnej gablocie na pewno zacne miejsce zajmą piłka i dyplom z podpisami całej drużyny. – Lechia zaprasza szkoły oferując bilety dla całej grupy za darmo, takiej okazji nie powinno się marnować – mówi Piotr Kowalczuk, Zastępca Prezydenta ds. Polityki Społecznej – Mocno liczymy na wszystkie szkoły, że skorzystają z okazji i zaprezentują się najlepiej jak potrafią na naszym pięknym stadionie.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora