Lechia rozpoczęła we wtorek akcję #BijemyRekordFrekwencji na meczu z Legią Warszawa.

Klub liczy na ponad 34 445 fanów podczas tego hitu kolejki. Kibic, który zakupi wejściówkę na ten mecz, w razie pobicia rekordu będzie uprawniony do wejścia za darmo na kolejne spotkanie Lechii z Górnikiem Łęczna. 11 kwietnia kibic może liczyć na nagrodę także już na meczu... Klub będzie miał przygotowane tego dnia 700zł do wygrania i 25 nagród rzeczowych!!

Szczęśliwa 70-tka

W 2015 roku Lechia Gdańsk obchodzi 70-lecie powstania klubu. Z tej okazji chcemy docenić kibiców kupujących bilet na spotkanie z Legią Warszawa (11 kwietnia o godz. 15.30), a dokładnie co tysięcznego fana. Jak podaje klub na 11 dni przed meczem kolejki jest już sprzedanych 10 tys. biletów. Do pobicia rekordu z meczu z Cracovią (34 444) brakuje zatem 25 tys. fanów.

Lechia zachęca do kupienia biletów już dziś i zostania 70 kibicem, który otrzyma nagrodę. Co pełen tysiąc kibice nagradzani będą specjalnym zestawem jubileuszowym: szalik oraz flaga na 70-lecie. Pierwszym szczęśliwcem, który kupił bilet jako 10.070 osoba był pan Paweł Szewców, który pierwszy raz postanowił przyjść na mecz na PGE Arenie! Kolejnymi numerami nagradzanych biletów będą: 11.070 > 12.070 > 13.070 itd.

Lechia rozdaje kasę!

Karnetowicz lub kibic kupujący bilet, którzy przyjdą na mecz pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa, do domu może wrócić z niemałą gotówką w kieszeni! A dokładnie z PGE Areny jeden szczęśliwiec wyjdzie bogatszy o 700 zł na 70-lecie klubu! W jaki sposób kibic może zdobyć taką nagrodę? Wystarczy, że podczas meczu fan zrobi sobie zdjęcie i umieści je na Twitterze z hasztagiem #LechiaToMy lub doda swoje zdjęcie w komentarzu pod postem, który w dniu meczu pojawi się na profilu Lechii Gdańsk na Facebooku. Jeszcze podczas spotkania specjalne jury będzie na bieżąco oceniać nadesłane prace, a zaraz po zakończeniu meczu spiker ogłosi zwycięzcę zabawy!

Śledź Lechia.net na Twitterze

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora