Już tylko dni dzielą nas od najważniejszego meczu sezonu w Gdańsku.

Na PGE Arenie Lechia Gdańsk zmierzy się z Mistrzem Polski Legią Warszawa. Mecz, który uznawany jest za hit 27. kolejki, elektryzuje dziesiątki tysięcy kibiców. Bilety na niego schodzą jak świeże bułki.

Już ponad 15 500 osób kupiło bilet na mecz Lechii z Legią (stan na godz. 8:00 7 kwietnia). To właśnie w pierwszy dzień po świętach wielkanocnych miało nastąpić podwyższenie kategorii cenowej z A na normalną na mecz z tym przeciwnikiem kategorię B (bilety o 10 zł droższe). Jednak Klub na prośbę kibiców, którzy w szale świątecznych przygotowań nie zdążyli kupić tańszego biletu, przedłuża o jeden dzień możliwość zakupu wejściówki w kategorii cenowej A. Dodatkowo, już w poniedziałek od godz. 20:00 otwarte zostały górne sektory trybun PGE Areny!

Karnetowiczu, zabierz kumpla na mecz!

Przypominamy też karnetowiczom o specjalnej ofercie, dzięki której osoba posiadająca karnet na mecze Lechii, może zabrać ze sobą na spotkanie z Legią Warszawa dwóch kumpli, którzy za bilety zapłacą tylko POŁOWĘ CENY!

Więcej informacji TUTAJ:

Sektor rodzinny wyprzedany!

Wyprzedały się już wszystkie miejsca w sektorze rodzinnym. Teraz Klub zaprasza całe rodziny na inne trybuny. Można wybrać się np. na górną trybunę żółtą. Przypominamy, że zwyczajowo wszystkie dzieci ze szkół podstawowych otrzymały od Lechii vouchery uprawniające do odbioru darmowych biletów na mecz. Jeśli dziecko jeszcze z takim nie przyszło ze szkoły, w ciągu najbliższych dni na pewno przyjdzie.

Kasy stadionowe otwarte od wtorku!

Bilety na mecz Lechii z Legią można wygodnie zakupić poprzez Internet na stronie bilety.lechia.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w kasach stadionu PGE Areny - w godzinach 10:00 - 18:00, oraz w dniu meczu do końca pierwszej połowy spotkania! Zachęcamy kibiców do wybrania dogodnego dla siebie sposób zakupu wejściówki i uniknięcia tym samym stania w kolejkach! 

UWAGA!

Z racji bardzo dużego zainteresowania biletami na mecz Lechii z Legią, zalecamy zakup biletu do dnia poprzedzającego mecz. W przypadku osób planujących zakup biletu w dniu samego spotkania, dojazd na stadion na dwie lub mniej godzin przed meczem może nie gwarantować zakupu biletu przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora