Trwa sprzedaż biletów na mecz Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków. Spotkanie to zostanie rozegrane na PGE Arenie Gdańsk w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 16.00.

Przypominamy, że decyzją zarządu Lechii Gdańsk 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar.

Kwota w formie darowizny zostanie przez Klub przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”. Przyjście na mecz wiązać się będzie zatem również ze wsparciem dla kibiców poszkodowanych w wypadku i rodzin jego ofiar.

Sprzedaż biletów (w kategorii cenowej B) na mecz z Wisłą Kraków będzie prowadzona od poniedziałku w punktach dystrybucji wejściówek.
Jednocześnie przypominamy, że tylko do meczu z Wisłą Kraków prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2012/13. Wszystko na temat karnetów można znaleźć tutaj.

Informujemy również, że kibice z Krakowa bilety będą mogli nabyć w kasach przy stadionie PGE Arena Gdańsk na dowolny sektor bez konieczności wyrabiania Karty Kibica Lechii Gdańsk.

Kasy biletowe przy stadionie będą czynne według następującego harmonogramu:
- 29 marca w godz. 10.00–20.00, w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej;
- 30 marca w godz. 10.00–16.00, w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej
- 31 marca – kasy i punkty dystrybucji będą zamknięte z uwagi na Święta Wielkanocne, SPRZEDAŻ PROWADZONA TYLKO PRZEZ INTERNET NA STRONIE KUPBILET.LECHIA.PL

Sprzedaż w dniu meczu, 1 kwietnia:
- od godz. 9.00 w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej
- od godz. 14.00 w pawilonie kasowym od ul. Uczniowskiej

Sprzedaż w dniu meczu w kasach przy stadionie będzie prowadzona do zakończenia pierwszej połowy meczu bez możliwości wyboru miejsc. Kibice będą mogli zdecydować tylko na jakim sektorze chcą siedzieć.

Źródło: Lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora