W czwartek po południu w trzech centrach handlowych na terenie Gdańska, gdzie funkcjonują oficjalne Wyspy Lechii będzie można spotkać zawodników I zespołu.

Piłkarze będą zapraszali na najbliższy mecz – z Wisłą Kraków, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 16.00. Część dochodu ze sprzedaży biletów na to spotkanie będzie przekazana na pomoc poszkodowanym w wypadku autokaru z kibicami Lechii.

Zawodnicy pojawią się na Wyspach w Galeriach Bałtyckiej i Przymorze oraz w Centrum Handlowym Carrefour Morena o godz. 17.00. Będą zapraszali na najbliższy mecz Lechii na PGE Arenie Gdańsk z Wisłą Kraków. W Galerii Bałtyckiej będzie można spotkać Pawła Buzałę, Adama Dudę, Grzegorza Rasiaka i Sebastiana Maderę. W Galerii Przymorze stawią się Krzysztof Bąk i Sebastian Małkowski, a na Morenie Chris Oualembo i Bartosz Kaniecki.

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część dochodu ze sprzedaży biletów na to spotkanie będzie przekazana na rzecz pomocy dla poszkodowanych w wypadku autokaru z kibicami wracającymi z meczu z Piastem Gliwice.

Konkretnie na ten cel będzie przekazanych 10 zł z każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego.

Zawodnicy Biało-Zielonych na Wyspach będą rozdawali kibicom plakaty drużyny, a najmłodszym fanom specjalne karty ze swoim wizerunkiem i zapraszali na mecz informując jednocześnie o akcji pomocy poszkodowanym w wypadku.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora