W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, marcowy mecz Totolotek Pucharu Polski Lechii z Piastem Gliwice (2:1) odbył się bez udziału publiczności. Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na to spotkanie, otrzymają zwrot pieniędzy.

Zwroty dla osób, które zakupiły bilet na mecz Pucharu Polski drogą elektroniczną, zostaną dokonane w ciągu najbliższych 14 dni na konta, z których zostały dokonane płatności za bilety. Niewymagane są przy tym żadne czynności ze strony tych kibiców. Osoby, które zakupiły bilet w FanStore lub punktach partnerskich, otrzymają zwrot pieniędzy w terminie zależnym od otwarcia danych punktów.

Zważywszy na fakt, że rozgrywki PKO Ekstraklasy zostały przełożone, a po podjęciu decyzji przez UEFA, Ekstraklasa S.A. wyznaczy nowe terminy rozgrywek, informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność, podobnie jak zakupione karnety.

źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora