Każdy kibic gdańskiego zespołu będzie mógł pojawić się na trybunach Stadionu Energa Gdańsk już od derbów Trójmiasta. Po zalogowaniu do systemu biletowego Lechii wystarczy dodać swoje zdjęcie i zapłacić, aby być na każdym meczu domowym biało-zielonych do końca sezonu 2019/2020. W ostatni weekend maja wznowione zostaną rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wszystkie spotkania będą odbywały się bez udziału publiczności. Piłkarze Lechii Gdańsk nie chcą jednak grać przy pustych trybunach, dlatego klub zdecydował się umożliwić kibicom wspieranie ulubionej drużyny.

Kibice na stadionie” to druga akcja klubu po #zapełniamystadion, w której sprzedano ponad 6500 wirtualnych biletów. Tym razem Lechia postanowiła wypełnić Stadion Energa Gdańsk wizerunkami kibiców. „Obecność” na stadionie będzie jednocześnie formą wsparcia klubu w czasie pandemii. Dzięki solidnemu wykonaniu wizerunku kibiców na płycie PCV każdy chętny będzie mógł zabrać swoją podobiznę do domu po zakończeniu sezonu.

Koszt udziału w akcji to 75 zł.

Od wielu kibiców otrzymujemy sygnały, że chcą wesprzeć klub. Z drugiej strony zawodnicy potwierdzają w wywiadach, że gra bez kibiców różni się od normalnej rywalizacji. Postanowiliśmy połączyć potrzeby kibiców i piłkarzy. Jeszcze przed meczem derbowym każdy może przesłać nam swoje zdjęcie, a my zadbamy o to, aby wygodnie zasiadł na stadionie i mógł oglądać wszystkie mecze do końca obecnego sezonu. Dla naszych kibiców przewidzieliśmy miejsca na tzw. „trybunie żółtej”. Podobnie jak w przypadku wirtualnych biletów liczymy, że kibice dopiszą i pojawią się licznie na stadionie - jak na derby Trójmiasta przystało – mówi Arkadiusz Bruliński, dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu Lechii Gdańsk.

Zgłoszenia można przesyłać tylko on-line, przez stronę internetową Lechii Gdańsk. Zakup do dnia 27.05. (środa) gwarantuje kibicom obecność na derbach Trójmiasta. Zamówienia złożone po tym terminie takiej gwarancji już nie dają.

Zdjęcia powinny przedstawiać postać na jednolitym, najlepiej białym tle. Kibic powinien patrzeć prosto w obiektyw, jak np. na zdjęciu paszportowym - uśmiechy i śmieszne miny mile widziane! Postaci będą drukowane od pasa w górę. Pliki powinny mieć format jpg, tiff lub pdf. Optymalna rozdzielczość zdjęcia wynosi 12 megapikseli (4240x2824) – to jakość normalna dla większości nowszych aparatów telefonicznych.

Zgłoszenie w 4 krokach:

  1. Zaloguj się w systemie biletowym https://bilety.lechia.pl,

  2. Wybierz produkt: KIBICE NA STADIONIE,

  3. Zrealizuj płatność,

  4. Prześlij zdjęcie i potwierdź zgodę na wykorzystanie wizerunku twarzy.

Jak uzupełnić zdjęcie w 5 krokach:

  1. Zaloguj się na swój profil,

  2. Kliknij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu strony,

  3. Wybierz TWOJE KONTO,

  4. Na nowo otwartej stronie kliknij OPCJE i wybierz EDYTUJ DANE,

  5. W sekcji DANE UŻYTKOWNIKA wgraj swoje zdjęcie z pliku (zgodnie z wytycznymi przedstawionymi na stronie).

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora